Valpres

Aktuální informace

19.01.2024
STASTO v roce 2024
Po třiceti letech úspěšného působení na českém automatizačním trhu nastal čas na plánovanou generační výměnu ve vedení firmy...

Více informací »

STASTO Automation s.r.o.
K Náklí 512
25741 Týnec nad Sázavou
ČESKÁ REPUBLIKA

Tel.: +420 317 701 700
Email: stasto@stasto.cz

Valbia Valbia

Představení společnosti

Firma VALPRES je na českém trhu zastoupena společností STASTO Automation.

Společnost Valbia, stejně jako partnerská firma Valpres, je součástí italské skupiny RB, která již více než půl století dodává vysoce kvalitní armatury pro uzavírání a regulaci kapalných i plynných médií.

Produkty patří ke stálicím i na českém trhu a společnost STASTO samozřejmě kromě produktů samotných nabízí i technickou konzultaci při vytipování správné armatury pro Vaši aplikaci.

© 2002 - 2024 STASTO Automation
Nastavení soukromí
Nabízíme pneumatické válce a ventily, elektromagnetické ventily, regulátory tlaku, filtry a maznice VESTA. Dále dodáváme šroubení, fitinky, rychlospojky, škrtící a zpětné ventily C-Matic, manometry, hadice, ODE solenoidové a pojistné ventily, tlakové a průtokové spínače, kulové kohouty. Prodáváme klapky ruční, elektro a pneupohony Valbia, Valpres, RB, sedlové, regulační,GS ventily Schubert&Salzer koaxiální ventily Müller Coax, otočné stoly Weiss, manipulátory Püschel vibrační podavače, ALU profily.

STASTO Automation - Váš partner pro automatizaci.